KV material s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů a zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
VŠ vzdělání bakalářské úrovně. Znalost perštiny výhodou, znalost odborné angličtiny v oblasti elektro vítána.
Zkušenosti s vedením projektů, přípravou, naceňováním obchodních nabídek a následnou implementací projektů výhodou.

Práce budou prováděny i na adrese: KV Material s.r.o., Praha, ul. Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle.
Volné místo specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů a zařízení pro lokalitu Buštěhrad.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů a zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: KV material s.r.o.
Ulice: U Panelárny 136
Město: Buštěhrad
PSČ: 273 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Darja Sýkorová
E-mail: infokarta@cz.pwc.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KV material s.r.o.