číšník

Pracovní místo ( číšník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Sladovnická ulice Louny, areál minigolfu
volný vstup na sportoviště v naší správě
kontakt: Každý den od 8,00 do 18,00 na č. 603232044, email: barokni.spitalatiol.cz, osobně v Barokním špitále od 8,00 do 18,00 hod.
Volné místo číšník pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšníci a servírky Místo výkonu práce: Indická restaurace - Sokolovská 67/46, Karlín, 186 00, Praha 8 Kontakt: Vobecká Věra Mgr., tel.: 736444240; volat vždy Út+Čt od 11-13hod.; osobně po předchozí tel. dohodě na sídle firmy. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Práce číšníka v ...
ARHAM Group, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Číšník/servírka Místo výkonu práce: Mýto, Vojtěšská č.p. 245 Požadujeme: základní vzdělání, znalost cizího jazyka výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měs., zvláštní prémie Kontakt telefonicky, e-mailem: Němec Josef, tel.: 602 435 761 Volné místo ...
KOLOC s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

Číšník/servírka Místo výkonu práce: Parkhotel Forest, Purkyňova 190/6, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:00-14:00 h, 17:00-20:00 h). Požadujeme: znalost RJ, znalost NJ. Kontakt pro zájemce: telefonicky ...
Kit Development s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno včera