Ostraha, bezpečnostní pracovník

Pracovní místo ( Ostraha, bezpečnostní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1
Pouze pro OZP !!!
Bližší informace k volnému místu buď na telefonním čísle 737 111 192, nebo osobně na vrátnici,.
Možnost delší spolupráce.
Nástup možný IHNED!
Nabízíme:
-Práce v denních a nočních směnách
-Možnost plánování směn dle Vašich ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

MISTŘI MONTÁŽE Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.). Požadujeme: - SŠ vzdělání ...
LINAPLAST s.r.o. Kralice na Hané, Inzerováno před 2 dny

Soustružník,soustružnice z: 29.10.2018, a: 7.12.2018 -místo vhodné i pro ženy -hlásit se na personálním oddělení od 8.00 do 14,00 hod v pracovních dnech Volné místo soustružník,soustružnice pro lokalitu Kopřivnice.
TATRA METALURGIE a.s. Kopřivnice, Inzerováno před 2 dny

Řidiči MKD z: 23.4.2018 a: 7.12.2018 Požadavky: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta řidiče, výpis z karty řidiče, výpis z rejstříku trestů, psychotesty, lékařská prohlídka, bezúhonnost, dodržování bezpečnosti práce (AETR). Místo výkonu ČR a DK. Nástup ...
Jindřich Hrůzek Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny