PROJEKTOVÝ CONTROLLER

  • Olšany

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ CONTROLLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše úkoly:
Kooperace s projektovým managerem při plánování, implementaci a řízení projektu
Controlling, reporting

Váš profil:
VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe v oboru výhodou
Aktivní znalost AJ
Logické myšlení, výborné numerické schopnosti, komunikativnost a organizační schopnosti
Práce na PC (SAP, Excel)
Flexibilita, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
Zajímavé platové ohodnocení (jeho výše se odvíjí od zkušeností daného kandidáta), včetně měsíčních a ročních bonusů (ROČNÍ BONUSY JSOU ZOHLEDNĚNY V IKONCE MZDOVÉ ROZPĚTÍ DO); příspěvek na jazykové kurzy, volnočasové aktivity
Pružnou pracovní dobu

V případě zájmu posílejte svoje životopisy v českém i v anglickém jazyce na adresu: myjob.opp@delfortgoup.com

Odkaz ohledně ochrany vašich osobních údajů a práci s nimi najdete zde: https://www.delfortgroup.com/cs/kariera/pokyny-k-ochran-dat-pro- uchazece/
Volné místo projektový controller pro lokalitu Olšany.