VEDOUCÍ ÚDRŽBY

  • Brno

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Příjmeme nového kolegu na pozici:

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME…
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých benefitů

JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO…
- má zkušenosti na stejné nebo podobné pozici
- má praxi s vedením týmu lidí a jejich motivací
- řidičský průkaz sk.B, odborná způsobilost – vyhláška č.50
- má výborné komunikační a organizační schopnosti
- je samostatný, spolehlivý a časově flexibilní

CO BUDETE DĚLAT ? BUDETE…
- organizovat, řídit a koordinovat činnosti oddělení údržby
- vést svěřený tým lidí
- mít zodpovědnost za údržbu budov, vnitřních prostor a technického zařízení
- mít zodpovědnost za údržbu vozového parku společnosti
- zodpovídat za hlídání termínů periodických kontrol technického zařízení
- řešit technické problémy
- mít zodpovědnost za evidenci a správu technického vybavení společnosti

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.
Volné místo vedoucí údržby pro lokalitu Brno.