Operátor skladů

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Operátor skladů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: firma ASMO Czech s.r.o., IČO 27124568, adresa: Zruč nad Sázavou, Modrá 1080

Kontaktní osoba: Mgr. Daniela Georgieva Yordanova; tel.: 608 640 777, e-mail: d.yordanova@email.cz; Argentinská 286/38, Praha 7 - Holešovice,

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
Příprava dílů pro výrobní linky
Manipulace se zbožím a výrobky
Práce s VZV a s paletovými vozíky
Příprava obalů pro výrobu

Požadujeme:
Praxi v logistice
Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku, platný průkaz k obsluze.
Spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
Dopravu do zaměstnání z Ledče n.S., Zruče n.S. a Vlašimi zdarma
Příspěvek na stravování v závodní jídelně
Týden dovolené navíc
Půlroční bonusy
Práce v moderním, čistém a nehlučném prostředí.
Volné místo operátor skladů pro lokalitu Zruč nad Sázavou.