Site manager ( manažer stavby )

  • Blansko

Pracovní místo ( Site manager ( manažer stavby ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Kontrola a koordinace celkového průběhu montáže na díle (staveniště vodní elektrárny), zejména:
-řízení subdodavatelů a spolupráce s montážním týmem
-tlumočení a komunikace se zákazníkem
-vystavování protokolů a reportů (denních/týdenních pro zákazníka)
-vedení montážní pokladny
-kontrola dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
velmi dobrou znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
PC - uživatelsky
ŘP sk. B aktivní řidič
praxe na obdobné pozici výhodou není však podmínkou
organizační a komunikační schopnosti
schopnost práce v týmu a loajalitu
ochotu cestovat (i na delší dobu)

Nabízíme:
Zázemí v silné tradiční společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení vč. bonusů.
Firemní výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, odborné vzdělávání atd.).
Příjemné pracovní prostředí.
Volné místo site manager ( manažer stavby ) pro lokalitu Blansko.