SEŘIZOVAČ CNC

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
•seřizování a obsluha CNC stroje
•výroba implantátů a komponentů
•samokontrola jakosti
•spolupráce s technologem
Od úspěšného kandidáta očekáváme:
•znalosti na úrovni ÚSO technického směru
•praxe seřizování nebo programování CNC – vhodné i pro absolventy mechanik seřizovač
•orientace v technické dokumentaci a používání měřidel
•aktivní přístup a dobrou pracovní morálku
•smysl pro odpovědnost
•práce na 3 směny
Nabízíme?
› Zaučení v oboru výroby zdravotnických prostředků
› Zajímavá a pestrá práce
› Možnost využití firemního vzdělávání
› Zázemí prosperující české výrobní firmy
› Možnost osobního růstu
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na pers@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 355, při osobní návštěvě si taktéž vemte svůj životopis.
www.medin.cz
Volné místo seřizovač cnc pro lokalitu Nové Město na Moravě.