KONTROLOR VÝSTUPNÍ

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( KONTROLOR VÝSTUPNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
•výstupní kontrola výrobků
•vyhotovení a distribuce dokumentace výstupní kontroly
•separace a předání neshodných výrobků k opravě
•separace zmetků
•opětovná kontrola po opravě výrobků
Požadujeme:
•ÚSO, praxe v oblasti kvality výhodou
•znalost MS Office
•zraková způsobilost k provádění vizuálních kontrol
•samostatnost, aktivní přístup
Výhodou:
•orientace ve výrobní dokumentaci
•základy měření a zkoušení
•základní znalosti organizace a metody kontroly kvality
Nabízíme:
› Zaučení v oboru výroby zdravotnických prostředků
› Zajímavá a pestrá práce
› Možnost využití firemního vzdělávání
› Zázemí prosperující české výrobní firmy
› Možnost osobního růstu
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email pers@medin.cz nebo volejte na tel. 566 684 355, při osobní návštěvě si taktéž vemte svůj životopis.
Volné místo kontrolor výstupní pro lokalitu Nové Město na Moravě.