Družstvo ONYX

Dlaždiči

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt pro uchazeče: telefonicky každý pátek mezi 15 a 17 hodinou na tel.: 774 077 662

Dobrý zdravotní stav,praxe jako dlaždič.
Volné místo dlaždiči pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dlaždiči

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Družstvo ONYX
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sergeii Barun
Telefon: +420 774 077 662

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Družstvo ONYX