IVPS Inženýrská výstavba a pozemní stavby s.r.o.

Zedníci - dělník na stavbě

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Brožková, tel.: 774078089 8-14. hod., e-mail: info@ivps.cz
Omítky, obklady a dlažby, fasády, hrubé stavby.
Volné místo zedníci - dělník na stavbě pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci - dělník na stavbě

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: IVPS Inženýrská výstavba a pozemní stavby s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Brožková
E-mail: info@ivps.cz
Telefon: +420 774 078 089

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IVPS Inženýrská výstavba a pozemní stavby s.r.o.