HASIČ

  • Most

Pracovní místo ( HASIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HASIČ
Požadujeme:
- USO vzdělání, nástupní odborný výcvik, ŘP minimálně sk. B, výborný zdravotní stav - splnění fyzických testů, čistý rejstřík trestů.
Popis činnosti:
- hasení a záchranné práce při zásahu
- práce na směny
- kntrola a opravy technických prostředků a mobilní požární techniky
Nabízíme:
- 28 dní dovolené
- příspěvek 800,-Kč/měsíc na penzijní pojištění
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na stravování
- odpovídající mzdové podmínky podle platné kolektivní smlouvy
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, odpovídající fin. ohodnocení, nadstandartní zaměstnanecké výhody a benefity
HLÁSIT SE: Bc. Stanislava Praženicová tel: 777 972 799, email: stanislava.prazenicova@ue.cz, osobně: Most, Komořany, Teplárenská 2
Volné místo hasič pro lokalitu Most.