Ing. et Bc. Lenka Štichauerová

Lektor/ka anglického jazyka

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
e-mail: hr@vzdelavanimetis.eu

Hledáme lektora/-ku angličtiny. Kurz budu také obohacen o obchodní a technický jazyk. Výuka pro dvě skupiny bude probíhat v časech 9:00-11:15 hod a 11:45-14:00 hod, v pondělí nebo v úterý dle Vašich možností a preferencí.

Hledáme posilu do našeho týmu s nadšením a chutí do výuky. Odměna je 300 Kč za 60 minut výuky. V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu a do předmětu e-mailu uveďte Výuka AJ - Kolín.
Volné místo lektor/ka anglického jazyka pro lokalitu Kolín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lektor/ka anglického jazyka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Ulice: Zborovská 600
Město: Kolín
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radek Kahánek
E-mail: hr@vzdelavanimetis.eu
Telefon: +420 604 500 052

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová