Pracovník vztahů k veřejnosti, redaktor - správce NKP kostel sv. Floriána Krásné

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník vztahů k veřejnosti, redaktor - správce NKP kostel sv. Floriána Krásné ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Podmokelská č.p. 1/15, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadavky: organizační a komunikační schopnosti, stylistické dovednosti a dobrá znalost českého pravopisu, velmi dobrá znalost práce na PC, tj. plná kompetence pro MS Office, software pro sazbu (Adobe InDesign), grafiku (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop); trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost, schopnost samostatných edukačních aktivit a prezentace NPU, aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (slovem i písmem);
Výhodou: orientace a praxe v mediálním prostředí, orientace v problematice památkové péče, pedagogická praxe, ŘP skupiny B.
Nabízíme: stabilitu státní příspěvkové organizace, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, volné vstupy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu, služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky, možnost dílčího odborného rozvoje.

Výběr bude proveden na základě VŘ: Přihlášku s přílohami (přihláška=motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, výpis z RT ne starší než 3 měsíce, ověřený doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání) zaslat elektronicky na adresu holeckova.dana@npu.cz, poštou nebo osobně v zalepené obálce s označením: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - PR PRACOVNÍK-NEOTVÍRAT! na adresu sídla NPÚ, ÚOP v ÚL (Podmokelská 1/15, 400 07 Ústí n.L.) nejpozději do 24.8.2018 do 10:00 hodin.
Volné místo pracovník vztahů k veřejnosti, redaktor - správce nkp kostel sv. floriána krásné březno pro lokalitu Ústí nad Labem.