SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

  • Žamberk

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Klostermanova č.p. 1258, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- servis a opravy zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, HORSCH, LEEB, ...
- diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
- záruční a pozáruční servis
- provádění oprav, údržby a seřizování strojů ve vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi
- předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji
- předprodejní příprava nových strojů
- školení obsluhy strojů
POŽADUJEME:
- SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení
- praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou
- dobrá znalost práce na PC
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou
- speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou
- proaktivní a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
- manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu
- komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům
NABÍZÍME:
- zajímavou práci u české firmy která reprezentuje značky světové třídy DEUTZ-FAHR a HORSCH
- dlouhodobou perspektivu uplatnění
- samostatnou tvořivou práci
- pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
- platové ohodnocení závislé na výkonu
- práci na HPP s perspektivou dlouhodobé spolupráce
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na životní pojištění
- vzdě