REFERENT oddělení správy objektů a zařízení na odboru majetkové správy Magistrát

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT oddělení správy objektů a zařízení na odboru majetkové správy Magistrát ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr zatím na dobu určitou 1 rok, poté lze změnit na dobu neurčitou, Nástup je možný ihned, případně dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 24. srpna 2018. Platová třída 9, platový tarif podle přílohy č. 2 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v rozpětí 17.360 Kč až 26.110 Kč, poskytnutí ostatních složek platu po zapracování. Zaměstnanecké výhody jsou garantovány kolektivní smlouvou úřadu. Předpoklady: státní občanství České republiky (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v České republice), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou technického směru; znalost příslušných zákonných norem vztahujících se ke správě, údržbě a opravám nemovitostí, zejména pak znalost technických zařízení budov a stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb.) a navazujících prováděcích předpisů; dobrá úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je praxe při správě majetku v bytové oblasti nebo správě zařízení včetně jejich součástí a příslušenství. Místo je vhodné i pro absolventy uvedených technických oborů. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/ota/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz