TECHNIK KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Péče o svěřené zákazníky
- Zodpovědnost za kontrolní plány, FMEA
- Člen APQP týmu za kvalitu pro náběh nových projektů
- Řešení reklamací se svěřenými zákazníky s využitím nástrojů kvality
- Určení, zavedení a dohled nad plněním nápravných opatření kvality pro zákazníky
- Zavádění a evidence nápravných opatření k dosažení optimální kvality výrobků
- Vedení, sledování a řízení stavu nápravných opatření ze strany reklamací a auditů
- Školení zaměstnanců v otázkách souvisejících s kvalitou
- Vzorkování výrobků na zákazníka (např. dle VDA2)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
- SŠ/VŠ vzdělání - technický obor
- praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
- komunikativní znalost NJ, AJ výhodou
- ŘP sk. B
- znalost MS Office, znalost Palstat výhodou
- dobré komunikační a analytické schopnosti, ochota cestovat
Nástupní hrubá mzda: od 30 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Volné místo technik kvality pro lokalitu Liberec.