Operátoři skladu

Pracovní místo ( Operátoři skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontaktní osoba - Miroslava Šimonová, DiS. - administrativní pracovnice
Tel. - 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077 Po-Pá od 8-16 h
E-mail - naboryatfuturaam.cz
osobně: FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA)
Pohovory ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

DĚLNÍCI NA DOKONČOVÁNÍ LAMINÁTOVÝCH VÝROBKŮ DĚLNÍCI NA DOKONČOVÁNÍ LAMINÁTOVÝCH VÝROBKŮ - Místo výkonu práce: Otročiněves. Nástup možný ihned. Požadavky: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Doplňující informace: pracovní doba od 6:00 - 14:00 hod. Kontakt: telefonicky, emailem, osobně (po ...
SAVEA spol. s r.o. Otročiněves, Inzerováno včera

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Místo výkonu práce: Mořina. Požadavky: zdravotní průkaz, ŘP sk. B. Kontakt: životopisy zasílat na e-mail, pro bližší info telefonicky. Volné místo ošetřovatel/ka hospodářských zvířat pro lokalitu Mořina.
Radim Holovský Mořina, Inzerováno včera

OŠETŘOVATELÉ SKOTU - KRMIČI, DOJIČI OŠETŘOVATELÉ SKOTU - KRMIČI, DOJIČI - Místo výkonu práce: Liteň. Upřesňující informace: práce na rodinné farmě, krmení a dojení skotu, mzda dle dohody. Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, spolehlivost, možný profesionální růst, ŘP sk. T výhodou. ...
Martin Homola Liteň, Inzerováno včera