Obsluha výrobní linky - vhodné pro muže

  • Letovice

Pracovní místo ( Obsluha výrobní linky - vhodné pro muže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na neurčitou.
Zajímá tě technika, a jak stroje fungují? Chceš najít atraktivní a perspektivní práci?
Pak hledáme právě tebe!
Hledáme šikovné pracovníky na rozšíření týmu v našem výrobním závodě v Letovicích.
Náplň práce:
Seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuálních zakázek
Manipulace s výrobním materiálem a vyrobenými polotovary
Obsluha a kontrola jednotlivých výrobních zařízení
Nástup možný IHNED! Vhodné pro absolventy!
Požadujeme:
vyučení v textilním /chemickém/ strojírenském nebo elektro oboru
aktivní zájem a schopnost samostatné práce
odpovědnost, zručnost, preciznost
vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
práci na plný pracovní úvazek
finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
stravenky
pět týdnů dovolené
precizní zaškolení
možnost kariérního růstu
nástupní plat až 17 000 Kč
V případě zájmu nás kontaktujte osobně v sídle naší společnosti:
Tylex Letovice a.s. , Brněnská 20/3, 679 61 Letovice,
emailem: pstrakova@tylex.cz , nebo telefonicky na tel.: 516 801 204
Volné místo obsluha výrobní linky - vhodné pro muže pro lokalitu Letovice.