Pracovník ve skladu

  • Březová

Pracovní místo ( Pracovník ve skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let.

Nabízíme zázemí velké stabilní prosperující firmy, práci v čistém prostředí, dobrý kolektiv a příjemné neformální pracovní prostředí, zaměstnannecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, Cafaterie, sick days atd.)

Jaká bude vaše pracovní náplň?
- vychystávání, balení zboží
- práce se čtečkou čárových kódů
- jednoduché úkony na PC
- jedná se o odpolední směnu (13:00-21:30 hod.)

Jaké jsou naše požadavky?
- pracovitost, zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Další informace:
- místo výkonu práce: Slušovice
- můžete se přijít se k nám podívat, jak to u nás ve skaldu funguje a vypadá
Volné místo pracovník ve skladu pro lokalitu Březová.