Vědecký pracovník - projekt RAMSES

Pracovní místo ( Vědecký pracovník - projekt RAMSES ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CRL ODZ ÚJF AVČR v.v.i. hledá uchazeče na pozici „ Vědecký pracovník “ do výzkumné skupiny – RAMSES.

Náplň práce:
• aplikace analýz 14C a rozvoj souvisejících analytických metod

Požadujeme:
• vědecká praxe nejméně 10 let v příbuzném oboru ( například : analýza látek v životním prostředí a hodnocení jejich distribuce, analytická chemie, fyzikální chemie)
• dobrá znalost AJ
• spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
• stabilita veřejné výzkumné instituce
• pracovní smlouva na 1 rok s perspektivou dalšího prodloužení
• zkrácenou pracovní dobu (36 hod/týdně – při 100% úvazku)
• pět týdnů dovolené + jeden týden dodatkové dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost čerpání fondu FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR

Mzda : 56 000,- Kč brutto ( při 100% úvazku )

Nástup :
• v průběhu září 2018

V rámci náboru Vás prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s přehledem publikační činnosti, motivačního dopisu a kopii dokladu o dosaženém vzdělání na e-mailovou adresu petrzilova@ujf.cas.cz, tel: 266 173 268.