IMP net s.r.o. Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Odeslat

Pracovní náplň
Nabídka parádní práce: Obchodní zástupce
obchodník

Rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme ty nejlepší uchazeče na pozici obchodní zástupce:

Náplň práce:
Hledáme obchodního zástupce, člověka, kterého baví bojovat o zakázky, komunikovat s klienty a doporučovat jim vhodné služby. Zajímá tě online marketing a máš trochu přehled o programování webů? Máš přirozené nadání pro jednání s lidmi? Pak jsi náš člověk!

Předmětem tvé práce bude dlouhodobá péče o stávající zákazníky, ale také zisk nových zákazníků, administrace nových zakázek a komunikace s klienty ohledně online marketingu a technického řešení webů. Zkrátka zodpovědná a zajímavá práce.

Co od tebe očekáváme?
- že znáš základy online marketingových služeb (SEO, PPC, copywriting),
- že máš v hlavě spoustu nápadů, které se nebojíš prezentovat,
- že tě práce baví a není pro tebe pouze zdrojem peněz,
- uvítáme, pokud máš zkušenosti s obchodem.

Co ti na oplátku nabízíme?
- pohodový kolektiv skvělých a mladých lidí,
účast na odborných školeních a přednáškách,
- plovoucí pracovní dobu a občasnou možnost práce z domu,
- a odpovídající fixní plat + provize ze zakázek a další motivační bonusy.
Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu nebo třeba živnost. Nebo že občas potřebuješ jít dřív domů.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: IMP net s.r.o.
Ulice: Šimáčkova 674
Město: Brno
PSČ: 628 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Smíšková
E-mail: info@impnet.cz
Telefon: +420 739 323 974

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IMP net s.r.o.