martianum s.r.o.

Pokladní na Dohodu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Shell Olomouc, Velkomoravská 17.
Hledáme pokladní na Dohodu. Především absolventy. Jedná se pouze o víkendové směny.
Sobota a neděle od 12:00 do 18:00.
Základní hodinová mzda činí 80.80,- Kč na hodinu.
Nástup možný od září.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Volné místo pokladní na dohodu pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní na Dohodu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: martianum s.r.o.
Ulice: Velkomoravská 478
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jonášová
E-mail: shell8114@csshell.net

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: martianum s.r.o.