ISOTHERM s.r.o.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Odeslat

Pracovní náplň
Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - dělník ve výrobě - vzdělání vyučení. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou do 30.6.2020, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup 13.8.2018. Mzda 20.000,-- - 30.000,-- Kč hrubého, prémie, závodní stravování, dopravné, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, 13. a 14. plat dle hospodářských výsledků. Požadujeme: pozitivní přístup, ochotu učit se nové věci, ochotu pracovat přesčas, manuální zručnost, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: dobré platové ohodnocení, stabilní pracovní zázemí, týden dovolené navíc, benefity, závodní stravování, náborový příspěvek. Pracovní náplň: Obsluha strojů a zařízení na zpracování skla. Kontrola kvality vyrobeného skla, pravidelná údržba zařízení. Kontakt: Fojtlová Eva, tel.: 380 347 132, osobně: Linecká č.p. 646, 382 41 Kaplice 1 (od 7:00 hod. - 14:00 hod.), personalista@isotherm.cz.
Volné místo obsluha strojů a zařízení na výrobu skla pro lokalitu Kaplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ISOTHERM s.r.o.
Ulice: Linecká 646
Město: Kaplice
PSČ: 382 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Fojtlová
Telefon: +420 380 347 132,380 311 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ISOTHERM s.r.o.