Pracovník / pracovnice zákaznického servisu

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník / pracovnice zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor. Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici zákaznického servisu.
Náplň práce
evidence servisních zakázek a jejich zpracování (příjem, výdej)
komunikace se zákazníky po e-mailu a telefonu
zodpovědnost za zákaznickou spokojenost
řešení individuálních zákaznických požadavků v rámci poprodejního servisu
komunikace se servisním oddělením
pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45
NABÍZÍME
zaškolení do problematiky a firemního systému
práce pro silnou společnost s dlouholetou tradicí
příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu v novém sídle společnosti v Brně - Královo Pole
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
POŽADUJEME
vynikající komunikační schopnosti, znalost práce na PC na dobré úrovni, pozitivní pohled na věc, spolehlivost a zodpovědnost, schopnost pracovat bez chyb, chuť pracovat a učit se novým věcem, praxe na podobné pozici výhodou (call-centrum apod.)
Volné místo pracovník / pracovnice zákaznického servisu pro lokalitu Brno.