Zámečník, svářeč, opravář zemědělských strojů

  • Hracholusky

Pracovní místo ( Zámečník, svářeč, opravář zemědělských strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
dělení materiálu, rýsování, vrtání
příprava svařování, svařování podle výkresové dokumentace
sestavování svařenců, ocelových konstrukcí a rámů
montáž

Požadujeme:
znalost v oboru strojírenství + praxi
znalost čtení výkresové a technické dokumentace
důslednost, spolehlivost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
znalost svařování MIG/MAG (CO2)
práce s autogenem-řezání, znalost obrábění výhodou (soustruh, frézka)

Nabízíme:
dobré mzdové ohodnocení (dle zkušeností a schopností)
odbornou a zajímavou práci
závodní stravování
mnoho dalších zaměstnaneckých výhod - příspěvek na stravování, ošacení a další
dobré pracovní prostředí
možnost rozvoje (kvalifikace, odbornost)
stabilní prostředí
možnost přesčasů

Práce na plný úvazek mzda + až 10 000,- Prémie
Kontakt:
- Šanda Vítězslav, tel.: 777 036 284, e-mail: info@kovovyroba-sanda.cz
Volné místo zámečník, svářeč, opravář zemědělských strojů pro lokalitu Hracholusky.