Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Svářeč

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: K Pivovaru č.p. 45/23, Trmice.
Požadujeme: svářecí průkaz - CO2, argon, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, samostatnost.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč.
Kontakt: telefonicky.
Volné místo svářeč pro lokalitu Trmice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Provozní zámečník - 2 směny Jsi vyučený v technickém oboru, baví tě úrdržba strojů a hledáš si práce na 2 směny v Liberci? Tak tu pro tebe máme super nabídku! PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - Liberec Náplň práce: * údržba svářecích automatů a poloautomatů zn. KUKA * opravy ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE Náplň práce: - vývoj a konstrukce přípravků a manipulátorů pro svařovací linky a jejich součástí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze? Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ. Jako CNC Obráběč kovů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit