DRUMEL a Co. s.r.o.

OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rudoltice č.p. 289, 561 25 Rudoltice a Moravská č.p. 2193, 560 02 Česká Třebová 2
Mzda se skládá ze základní mzdy a prémií až do výše 30% + výkonnostní odměny
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- závodní stravování
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Volné místo obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů pro lokalitu Rudoltice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: DRUMEL a Co. s.r.o.
Ulice: 289
Město: Rudoltice
PSČ: 561 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Benešová
E-mail: benesova@drumel.cz
Telefon: +420 777 701 705

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DRUMEL a Co. s.r.o.