Spice Box s.r.o.

Pomocník/ce v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Na Rovince 871, Ostrava - Hrabová
Předem volat a domluvit si schůzku na č. 605 256 033.

Požadujeme:
Minimálně 2 roky zkušeností s nepálskou kuchyní, znalost anglického jazyka výhodou, ochota pracovat.
Volné místo pomocník/ce v kuchyni pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocník/ce v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Spice Box s.r.o.
Ulice: Na Rovince 871
Město: Ostrava
PSČ: 720 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Pchálková
Telefon: +420 605 256 033

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Spice Box s.r.o.