Lékárník asistent

Pracovní místo ( Lékárník asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob kontaktu: telefonicky (Po, St, Čt - 10:00-15:00) nebo emailem.
Volné místo lékárník asistent pro lokalitu Havířov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Učitel/ka MŠ - logopedická asistent/ka Místo výkonu práce: Ostrava Zábřeh Kontakt. emailem, telefonicky PO-PÁ 7-16 hod. Jedná se o zástup po dobu nemoci p. učitelky v logopedické třídě - práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami (zejména vady řeči). Místo výkonu práce je ...
Mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Za školou 1, příspěvková organizace Ostrava, Inzerováno včera

IT ASISTENT - šance pro absolventy Máš vzdělání v oblasti IT? Domluvíš se anglicky? Hledáš nové pracovní uplatnění a jediné co Tě brzdí je krátká profesní praxe? Nám to nevadí! Podáme Ti pomocnou ruku a nabízíme TI pozici IT ASISTENT. Náplň práce: * asistentce při realizaci a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistenti obchodně - technického oddělení z: 12.12.2018 a: 19.02.2019 Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny B. Zručnost, všestrannost, zodpovědnost. Praxe v oboru, zkušenosti s obchodem, anglický jazyk výhodou. Náplň práce: Vedení běžné administrativní agendy – práce na jednoduchých, ale ...
FIRE GROUP s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny