Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ v prodejně hraček

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ v prodejně hraček ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nepožadujeme výuční list přímo z oboru.
Nástup možný ihned.
Smlouva na dobu určitou 1 rok.
Směnnost-krátký, dlouhý týden.
Nabízíme zaměstnaneckou slevu na sortiment firmy Pompo.
Hlásit se osobně nebo e-mailem.
Volné místo prodavač/ka-pokladní v prodejně hraček pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Provozní účetní PROVOZNÍ ÚČETNÍ - uživatelská znalost MS OFFICE Zpracování mezd a přehledů, vedení pokladny, banka, vymáhání pohledávek, komunikace s úřady, se zaměstnanci, pojistky, práce se systémem 3K DOPRAVA. Prac. poměr na dobu určitou 1/2 roku , dále změna ...
INEX SPEDITION s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 3 dny

Číšník - servírka ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi; vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků; poskytování poradenství při výběru pokrmů a nápojů; přijímání objednávek na pokrmy a ...
Hotelklik a.s. Špindlerův Mlýn, Inzerováno před 3 dny

Číšník - servírka ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - práce vhodná pro zájemce s vysokým pracovním nasazením. Popis pozice: obsluha hostů, práce za pokladnou. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Trutnov.
KC GASTRO s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit