Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ v prodejně hraček

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA-POKLADNÍ v prodejně hraček ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nepožadujeme výuční list přímo z oboru.
Nástup možný ihned.
Smlouva na dobu určitou 1 rok.
Směnnost-krátký, dlouhý týden.
Nabízíme zaměstnaneckou slevu na sortiment firmy Pompo.
Hlásit se osobně nebo e-mailem.
Volné místo prodavač/ka-pokladní v prodejně hraček pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE OBSLUHA ČERPACÍ STANICE V případě zájmu volejte od 8:00-18:00 hod na tel.: 604510099 pí Roubíčková. Požadujeme příjemné vystupování, komunikativnost, smysl pro odpovědnost, ochotu pomoci zákazníkovi. Náplní práce je poskytování kvalitních služeb ...
Iveta Roubíčková Hořice, Inzerováno před 2 dny

Prodavač / Prodavačka Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o., přijme na prodejnu v Benátkách nad Jizerou nové PRODAVAČE/PRODAVAČKY. Prodejna se nachází v objektu Penny Marketu. Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz Pracovní ...
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA - SPECIALISTA Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a) ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka specialista pro naši prodejnu v Semilech. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRACOVNÍ DEN? - Máš ...
Albert Česká republika, s.r.o. Semily, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit