Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklízeč/ka - Odd.technicko-provozní

Pracovní místo ( Uklízeč/ka - Odd.technicko-provozní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na DPP - pouze zástup za nemoci a dovolené!
Náplň práce:
Úklid kancelářských prostor, úklid sociálního zázemí, úklid chodeb a schodišťových prostor, doplňování hygienických potřeb, mytí podlah a stolů, vysávání, vynášení košů a další úklidové činnosti
Požadujeme:
Základní vzdělání, zdravotní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OPERÁTOŘI VÝROBY OPERÁTOŘI VÝROBY - Místo výkonu práce: Trubín. Upřesňující informace: 12 hodinový provoz ranní, noční. Požadavky: svědomitost, bezúhonnost, pracovní nasazení. Zaměstnanecké výhody: možnost profesionálního růstu, platové bonusy, pracovní pomůcky, ...
ARIETE automotive s.r.o. Trubín, Inzerováno včera

ZUBNÍ LÉKAŘI ZUBNÍ LÉKAŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: možnost parkování. Jiná sdělení: mladý kolektiv, vysoce vybavená ordinace, flexibilní provoz. Kontakt: emailem, ...
Dmitry Zaytsev Beroun, Inzerováno včera

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘI ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky. Volné místo zubní instrumentáři pro lokalitu Beroun.
Dmitry Zaytsev Beroun, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit