Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklízeč/ka - Odd.technicko-provozní

Pracovní místo ( Uklízeč/ka - Odd.technicko-provozní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na DPP - pouze zástup za nemoci a dovolené!
Náplň práce:
Úklid kancelářských prostor, úklid sociálního zázemí, úklid chodeb a schodišťových prostor, doplňování hygienických potřeb, mytí podlah a stolů, vysávání, vynášení košů a další úklidové činnosti
Požadujeme:
Základní vzdělání, zdravotní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ŘIDIČ MKD ŘIDIČ MKD - státy EU a VB. Požadavky: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, zdravotní prohlídka, platná digitální karta řidiče. Kontakt: osobně (předem tel. domluvit schůzku). Volné místo řidič mkd pro lokalitu Hořovice.
Nera Hořovice s.r.o. Hořovice, Inzerováno včera

STŘÍDAČ ŘIDIČE MKD STŘÍDAČ ŘIDIČE MKD - státy EU. Požadavky: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, zdravotní prohlídka, platná digitální karta řidiče, nástupní mzda 14900,- Kč + diety. Kontakt: osobně (předem tel. domluvit schůzku). Volné místo střídač řidiče mkd pro ...
Nera Hořovice s.r.o. Hořovice, Inzerováno včera

KUCHAŘI KUCHAŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavky: samostatnost, česká kuchyně, minutková jídla, spolehlivost, kreativita, bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, odměny - relaxační wellness. Kontakt: telefonicky, emailem, osobně ...
Jana HOFMANOVÁ Beroun, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit