PARTNERS WORK družstvo

Montážní dělníci ostatních výrobků

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Sinit Kunststoffwerk
flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, spolehlivost
krátkodobé zaměstnání
kontakt: tel.: 777209909 od 9,00 do 15,00 hod, e-mail: n.romanukova@partnerswork.cz
Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci ostatních výrobků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PARTNERS WORK družstvo
Ulice: Průmyslová 2728
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Naďa Romaňuková
E-mail: n.romanukova@partnerswork.cz
Telefon: +420 777 209 909

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PARTNERS WORK družstvo