HR SPECIALISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( HR SPECIALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou
- Náplň práce: obsazování pracovních pozic (manažerské a úzce specializované pozice) pro mezinárodní klienty v rámci různých odvětví, kompletní zajištění a realizace svěřených výběrových řízení (vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s klienty), tvorba a modifikace strategií náboru a výběru zaměstnanců dle aktuální potřeby našich klientů, práce na pilotních projektech, aktivní práce se sociálními médii, sledování trendů v oblasti personální problematiky a HR marketingu
- Požadujeme: ukončené VŠ/SŠ vzdělání, aktivní praxe s komunikací se zákazníky (např. personální agentura, call centrum, obchodní zástupce aj.), schopnost aktivně, efektivně komunikovat s klienty a kandidáty (osobně i telefonicky), znalost anglického nebo německého jazyka, prozákaznicky orientované myšlení, dynamickou osobnost zaměřenou na dosahování cílů
- Nabízíme: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem
- Kontaktní osoba:pí Jančová, e-mail: leona.jancova@sintera.cz
Volné místo hr specialista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.