ASISTENT/-KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (od 29.9.2018 do 1.2.2019)
- Náplň práce: : Péče o klienty v pracovně - lékařských službách, smluvní vztahy, dohlídky, nabídka laboratorních a dalších služeb. Hodnocení zdravotního stavu pracovních skupin. Sbírání podkladů a zpracování výstupů zdravotnické práce v ordinaci. Poradenská a konzultační činnost pro klienty PLS
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví. Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - vítána. Odborná znalost práce na PC. Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost. Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B. Obsluhovaná lokalita zejm. Královéhradecko, Kolínsko a Náchodsko
- Nabízíme: Plný úvazek, smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením, zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: lucie.stehlikova@zuusti.cz
Volné místo asistent/-ka ochrany a podpory veřejného zdraví pro lokalitu Hradec Králové.