Milan Výprachtický

SVÁŘEČ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: Humburky 2,
- PP na dobu neurčitou, úkolová práce, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování výrobků z ohýbaných bezokujových plechů v tloušťkách 1 - 6 mm, svařování metodou 135 (CO2),
- Požadujeme: vyučen v oboru, znalost svařování metodou 135 (CO2), praxe vítána, svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou, Řp sk. B, sk. C a T - výhodou, spolehlivost, znalost čtení technických výkresů
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (denně mezi 8 - 14 hod) nebo e-mailem: kulichova@vyprachticky.cz, kontaktní osoba: Kulichová Jaroslava, tel. 731 658 384
Volné místo svářeč/-ka pro lokalitu Humburky.

Požadavky
Zkoušky svařování, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SVÁŘEČ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Milan Výprachtický
Ulice: 2
Město: Humburky
PSČ: 504 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Kulichová
E-mail: kulichova@vyprachticky.cz
Telefon: +420 731 658 384

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Výprachtický