ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA (ZAMK)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 z:9.8.2018 (ZamK)
Požadujeme: znalost agličtiny výhodou, znalost mezinárodní kuchyně výhodou, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: stravenky, příspěvky na dovolenou, vzdělávací kurzy v oboru.
Kontakt telefonicky v čase od 8.00 do 20.00. Kontakt viz výše.
Volné místo pomocný kuchař/ka (zamk) pro lokalitu Brušperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ KUCHAŘ/KA (ZAMK)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
Ulice: náměstí J. A. Komenského 7
Město: Brušperk
PSČ: 739 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Renáta Zelená
Telefon: +420 602 586 737

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.