ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (CIZ)

Pracovní místo ( ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (CIZ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
B15 z:8/8/2018 (CIZ)
Náplň práce: úklid a údržba společných prostor, sociálního zařízení, chirurgie a dalších oddělení.
Kontakt telefonicky v čase od 10.00 do 15.00, uveden viz výše.
Volné místo úklidový pracovník/ce (ciz) pro lokalitu Třinec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pracovníci správy areálu - údržba elektro Pracovní poměr na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou. Požadavky: platnou vyhlášku 50/78Sb. §6 - nutnost, samostatnost, spolehlivost, zkušenost s opravou ručního nářadí, údržbou strojů a zařízení ve vítaná, elektro údržba ...
UNICO MODULAR a.s. Vizovice, Inzerováno včera

Laborant/ka - úsek klinické biochemie - pracoviště Nový Jičín z: 29.11.2017 a: 17.10.2018 Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotního/í laboranta/ku na oddělení klinické biochemie, pracoviště Nový Jičín. Náplň práce: zpracování a diagnostika biologického materiálu v oblasti klinické biochemie, práce s ...
Laboratoře Agel, a.s. Nový Jičín, Inzerováno včera

Ostraha - prac. Litovel Pracoviště: Studentů 49, Litovel. Nástup možný ihned. Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního střediska, znalost EPS, EZS, CCTV a kamerového systému výhodou, PC, kódování. Kontrola osob ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Litovel, Inzerováno včera