FLAMONT, s.r.o.

Montážní dělníci/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: montážní dělníci/ce
OC
Zaměstnanecké výhody: ubytování a doprava do zaměstnání zdarma
Nástup od 1.9.2018 na dobu určitou do 31.8.2020.
Mzda: 12 950,- Kč
Kontakt: Popovyč Petro, tel.: 777 948 822 po-pá 6:00 - 14:30 hod., e-mail: flamont@post.cz
Místo výkonu práce:FLAMONT, s.r.o. provozovna Rožmitál pod Třemšínem, Pod topoly č.p. 598, Rožmitál pod Třemšínem
Volné místo montážní dělníci/ce pro lokalitu Rožmitál pod Třemšínem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FLAMONT, s.r.o.
Ulice: Pod topoly 598
Město: Rožmitál pod Třemšínem
PSČ: 262 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petro Popovyč
E-mail: flamont@post.cz
Telefon: +420 777 948 822

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FLAMONT, s.r.o.