František Němec

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Odeslat

Pracovní náplň
pomocné práce na smíšeném hospodářství
první kontakt osobně po telefonické domluvě
Volné místo pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství pro lokalitu Netín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: František Němec
Ulice: 110
Město: Netín
PSČ: 594 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Němec
E-mail: info@farmanemcova.cz
Telefon: +420 603 838 627

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: František Němec