SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ

  • Hustopeče

Pracovní místo ( SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

8.10/13.8.2018 - obsluha svařovacích automatů nebo ruční svařování kovových výrobků, manipulace s výrobky. Min. vyučen, technický/strojírenský obor vzdělání, zkušenosti se svařováním, základní kurz svařování dle ČSN 050705, vhodné i pro absolventy se studiem zaměřeným na svařování a se základní praxí, samostatnost, spolehlivost, alespoň základní praxe nutná. Třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h). KONTAKT: zaslat životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče.
Místo výkonu práce: Hustopeče
Bonusy:
Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif pro celou rodinu, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání, zprostředkování ubytování a další.
Volné místo svářeč - operátor svařovacích automatů pro lokalitu Hustopeče.