Pracovník technické podpory

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník technické podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme dalšího kolegu na technickou podporu, který nám pomůže s testováním a řešením požadavků našich klientů. Pracujeme na zajímavých projektech jako je například Tescoma, Fokusoptik, Metrostav, Tisknu Levně nebo Endorphin Republic. Tvou pracovní náplní bude komunikace s klienty (telefon, email, helpdesk), analýza a řešení jejich problémů – ty, které nevyřešíš přímo ty vhodným nastavením, vyřeší naši programátoři.
Co očekáváme od kolegy na této pozici:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, můžeš být i absolvent
• Výbornou znalost práce s internetem a elektronickou poštou
• Dobrá znalost a orientace v IT
• Velmi dobré komunikační schopnosti (mluvený i písemný projev)
• Analytické schopnosti, systematické myšlení, důslednost
• Samostatný a iniciativní přístup k práci, pečlivost a odolnost vůči stresu

Co nabízíme:
• Práci na zajímavých projektech
• Získání nových zkušeností a praxe
• Pohodové pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv
• Dobré platové ohodnocení (podle schopností až 23 000 Kč)
• Platový růst
• Bonusy - když se daří firmě, pozná to i tvá výplata
• Širokou škálu benefitů (stravenky, ovoce, firemní snídaně...)
• Full-time job s možností občasného homeoffice
Volné místo pracovník technické podpory pro lokalitu Brno.