Technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství

Pracovní místo ( Technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň Vaší práce: Technologie a později konstrukce svěřených projektů v 3D CAD Solidworks,pravidelné zpracování poptávek od nových a stávajících klientů
Co od Vás očekáváme:VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru,minimální praxe v oboru 3 roky, praxi v 3D konstrukci, nejlépe v Solidworks, zájem o vlastní další rozvoj v oboru,zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita.

Co Vám nabízíme:zajímavé motivující finanční ohodnocení,podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji,profesní růst díky řešení inovativních projektů, perspektivu a jistotu ve stabilní společnosti,práce v týmu a na moderním pracovišti, zvláštní prémie, firemní benefity (stravenky, dopravné, penzijní připojištění aj.) (pružná pracovní doba, s pevnou částí od 8:00 do 14:00 hodin po-pá)
Volné místo technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství pro lokalitu Aš.