ASTOS Machinery a.s.

Technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň Vaší práce: Technologie a později konstrukce svěřených projektů v 3D CAD Solidworks,pravidelné zpracování poptávek od nových a stávajících klientů
Co od Vás očekáváme:VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru,minimální praxe v oboru 3 roky, praxi v 3D konstrukci, nejlépe v Solidworks, zájem o vlastní další rozvoj v oboru,zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita.

Co Vám nabízíme:zajímavé motivující finanční ohodnocení,podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji,profesní růst díky řešení inovativních projektů, perspektivu a jistotu ve stabilní společnosti,práce v týmu a na moderním pracovišti, zvláštní prémie, firemní benefity (stravenky, dopravné, penzijní připojištění aj.) (pružná pracovní doba, s pevnou částí od 8:00 do 14:00 hodin po-pá)
Volné místo technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství pro lokalitu Aš.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technolog/žka /konstruktér/ka ve strojírenství

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ASTOS Machinery a.s.
Ulice: Selbská 2746
Město:
PSČ: 352 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Karešová
E-mail: karesova@astos.cz
Telefon: +420 774 407 012

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASTOS Machinery a.s.