DiksiA s.r.o.

Realitní makléři

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Praha
Vislousov Kirill, e-mail: vislousov@seznam.cz
Práce s PC - aktivní
Jazykové znalosti: ruština - aktivní, Angličtina - mírně pokročílá.
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Realitní makléři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: DiksiA s.r.o.
Ulice: Václavské náměstí 2074
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vislousov Kirill
E-mail: vislousov@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DiksiA s.r.o.