Družstvo MEHAN

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt emailem.

Pracovní spolehlivost, práce dle požadavku zaměstnavatele, možnost pracovat přes víkendy, práce ve výškách.
Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Družstvo MEHAN
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vasyl Baranyuk
E-mail: mehan@centrum.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Družstvo MEHAN