Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Pracovní místo ( Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt emailem.

Pracovní spolehlivost, práce dle požadavku zaměstnavatele, možnost pracovat přes víkendy, práce ve výškách.
Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ADMINISTRATIVA v ODDĚLENÍ ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky a zpracovávání objednávek Vás baví? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru v menší mezinárodní logistické společnosti. Náplň práce: * Zpracování objednávek od ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ASISTENT/KA MARKETINGU s MS EXCEL, 200 Kč Hledáte si uplatnění v mezinárodní společnosti a chcete získat zkušenosti v marketingu? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis a odstartujte kariéru v FMCG společnosti, která je lídrem na trhu ve svém oboru. Náplň práce: * analýza ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV | ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA Hledáš zrovna zajímavou příležitost v Česká společnost zabývající se výrobou zdravotnické techniky, která již dávno překročila hranice republiky a úspěšně expanduje do celého světa, hledá aktuálně kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny