Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Noční vychovatel/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Čáslavská 624, Chrudim.
POŽADAVKY: vzdělání úplné střední odborné + kurz asistenta pedagoga, flexibilitu, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, noční služby, zájem o práci s ohroženými dětmi.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: čerpání příspěvků FKSP (obědy, dovolená, výročí).
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Volné místo noční vychovatel/ka pro lokalitu Chrudim.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Noční vychovatel/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624
Ulice: Čáslavská 624
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Růžena Macelová
E-mail: ruzena.macelova@dds-chrudim.cz
Telefon: +420 466 251 799

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624