Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

EKONOM/KA

Pracovní místo ( EKONOM/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
EKONOM/KA
Kontakt: pí Červenková Tereza, e-mail: tcervenkovaatcarlsbadschool.cz
Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici:
- VŠ vzdělání
- Výborná znalost anglického jazyka podmínkou
Platové ohodnocení dle prokazatelných zkušeností.
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

Pracovník/ce úseku ekonomického - účetní Kontakt: Belbl ml František, tel.: 353670122, e-mail: podatelna@mesto-bochov.cz (PO-PÁ 8,00 - 15,30 hod) Požadujeme: - ekonomické zaměření výhodou - znalost účetnictví územně samosprávných celků a účetnictví plátců DPH - uživatelská schopnost práce ...
Město Bochov Bochov, Inzerováno před 2 dny

NEW BUSINESS DEVELOPMENT (JUNIOR) NEW BUSINESS DEVELOPMENT (JUNIOR) NÁPLŇ PRÁCE: - každodenní písemná a telefonní komunikace v českém i anglickém jazyce - hledání nových zákazníků, rozvíjení spolupráce se stávajícími zákazníky a péče o ně - prezentace produktů a společností u ...
3E AUTOMOTIVE a.s. Most, Inzerováno před 3 dny

Vedoucí úředník odboru ekonomiky a financí Městského úřadu Kraslice Podmínkou přihlášení do výběrového řízení je podání PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY se všemi náležitostmi a přílohami do 22.3.2019 na Městský úřad Kraslice. Bližší informace uchazeči naleznou na www.kraslice.cz v sekci Úřední deska MěÚ. Volné místo vedoucí ...
Město Kraslice Kraslice, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit