Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

EKONOM/KA

Pracovní místo ( EKONOM/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
EKONOM/KA
Kontakt: pí Červenková Tereza, e-mail: tcervenkovaatcarlsbadschool.cz
Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici:
- VŠ vzdělání
- Výborná znalost anglického jazyka podmínkou
Platové ohodnocení dle prokazatelných zkušeností.
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

Finanční referenti V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: dolanska@poh.cz Místo výkonu práce - Chomutov Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru ekonomika nebo hospodářská politika a správa, popřípadě ÚSO s 5 letou praxí v ...
Povodí Ohře, státní podnik Chomutov, Inzerováno před 5 dny

LEKTOR/KA EKONOMIE V ANGLICKÉM JAZYCE LEKTOR/KA EKONOMIE V ANGLICKÉM JAZYCE Kontakt: pí Brožíková Tereza, tel.: 720037571, e-mail: tbrozikova@carlsbadschool.cz Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici - VŠ vzdělání - Výborná znalost anglického jazyka podmínkou Platové ...
CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno déle jak týden

Asistent/asistentka vedení firmy Firma Immogard s.r.o. přijme zaměstnance na pozici asistent/asistentka vedení firmy. Požadujeme: USO: - vzdělání s maturitou (ekonomie, technické obory) - znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (denní komunikace písemná a ústní v ...
IMMOGARD s.r.o. Libavské Údolí, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit