Interra Brno s.r.o.

tesař

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem belatkova.d@interra.cz, telefonicky 7-14hod.
Hledáme šikovného člověka, kterému není práce cizí.
Nabízíme: Stravenky
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo tesař pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tesař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Interra Brno s.r.o.
Ulice: Purkyňova 2921
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dorota Belatková
E-mail: Belatkova.d@interra.cz
Telefon: +420 797 970 471

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Interra Brno s.r.o.