EUROZET s.r.o.

Strojírenští kovodělníci

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Slavičín - Divnice, Ludkovice
Náplň práce: zaměstnanec bude pracovat s technikou, výkresovou dokumentací, podle které bude stanovovat výrobní postupy pro soustruhy, bude provádět seřizování strojů a výrobu přesných součástí na soustruhu, komunikovat s ruskojazyčnými zeměmi v případě nabídky výroby pro tyto země.
POZN: Zájemci o pracovní místo se hlásit osobně v době od 7:00 do 16:00 hod.
Volné místo strojírenští kovodělníci pro lokalitu Slavičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojírenští kovodělníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EUROZET s.r.o.
Město: Slavičín
PSČ: 763 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Talaš
E-mail: info@eurozet.cz
Telefon: +420 603 815 959

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROZET s.r.o.