Gemtek.CZ, s.r.o.

Ředitel/ka závodu - Plant Manager

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: čínský jazyk - rodilý mluvčí
Kontakt: životopis poštou na adresu Gemtek.CZ, s.r.o., Chebská 555, 322 00 Plzeň, nebo osobně na téže adrese.
Volné místo ředitel/ka závodu - plant manager pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ředitel/ka závodu - Plant Manager

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Gemtek.CZ, s.r.o.
Ulice: Chebská 555
Město: Plzeň
PSČ: 322 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jess Mo
E-mail: Jess_Mo@gemteks.com
Telefon: +420 725 956 317

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gemtek.CZ, s.r.o.